PRIDOBLJEN CERTIFIKAT KAKOVOSTI

Na Osnovni šoli Frana Roša smo po zunanji presoji ocenjevalcev 1. julija 2019 prejeli certifikat kakovosti. Pridobljeni certifikat temelji na preverjanju in ugotavljanju učinkovitosti izvajanja zakonskih in drugih zahtev v vsakodnevni praksi.

Zahteve sistema vodenja kakovosti za osnovne šole izhajajo iz KZP – kakovost za prihodnost.

Ob preverjanju zahtev KzP pa smo izpostavili tudi svoje kakovostne posebnosti in močne plati, ki bogatijo učinkovito delovanje šole. To je visoka sodelovalna kultura med vsemi delavci šole in ostalimi deležniki. To vodilo je tudi osnovno sporočilo naše vizije:

SREČUJEMO SE V ŠOLI, KJER JE UMETNOST DRUŽENJA URESNIČENA V BOGATENJU ZNANJA, ČLOVEČNOSTI IN RAZVIJANJU DELOVNIH NAVAD.