Medvrstniško nasilje

Medvrstniško nasilje, ki smo mu bili priča, vsi zaposleni na OŠ Frana Roša ostro obsojamo in imamo ničelno toleranco do nasilja vseh vrst.
Na naši šoli si vsako leto prizadevamo in izvajamo veliko preventivnih aktivnosti, dogodkov, s katerimi poskušamo naše učence ozavestiti glede različnih oblik nasilja in varne uporabe digitalne tehnologije. Na vsako, še najmanjše nasilje odreagiramo hitro in dosledno. Zavedamo se, da je potrebno vse vpletene v preteklem dogodku zaščititi in jim nuditi pomoč, saj gre za mladoletne osebe.
Starši, verjamem, da se boste s svojim otrokom o minulem dogodku pogovorili in ga s tem opolnomočili, da je takšno ravnanje nedopustno in nesprejemljivo.
V šoli bomo v prihodnjih dneh in tednih organizirali preventivne vsebine o medvrstniškem nasilju.

Spodaj prilagam povezavo vredno ogleda. Predlagam, da si posnetek pogovora pogledate skupaj z vašim otrokom.

Želim vam vse dobro.

Vojin Mlinarević,