Govorilne ure

GOVORILNE URE v šolskem letu 2023/24

Zap. št. Ime in priimek Razrednik/predmet Dan Ura Kabinet Elektronski naslov
1 ANDREJA ZALOŽNIK  5.a ponedeljek 2. ura govorilnica šole andreja.zaloznik@os-frana-rosa.si
2 BERNARDA JUG 3. b četrtek 2. ura govorilnica bernarda.jug@os-frana-rosa.si
3 BLANKA SKOČIR  SLJ, RaP ponedeljek 3.ura kabinet jeziki blanka.skocir@os-frana-rosa.si
4 BOJANA ZORKO  MAT, OPB-5.b,c sreda 4. ura govorilnica/kabinet FIZ bojana.zorko@os-frana-rosa.si
5 BRANKA ČERNEZEL   OPB, ZGO 7. r.  četrtek 5. ura kabinet  RS branka.cernezel@os-frana-rosa.si
6 DEJAN PETROVIČ  7. a, LUM, OPB četrtek 2. ura govorilnica dejan.petrovic@os-frana-rosa.si
7 DESANKA ČALASAN GRAJŽL   ŠPORT – UČENKE, izbirni predmet šport četrtek 4. ura govorilnica desanka.calasan-grajzl@os-frana-rosa.si
8 DOMINIKA PIŠEK         dominika.pisek@os-frana-rosa.si
9 ERIKA HERMAN  GEO, OPB ponedeljek 5. ura govorilnica erika.herman@os-frana-rosa.si
9 JANJA VUČKO JAMBROVIĆ MAT petek 4. ura kabinet MAT janja.vucko-jambrovic@os-frana-rosa.si
10 JUDITA STANIČ  3. a torek 1. ura kabinet RP judita.stanic@os-frana-rosa.si
11 JULIJA GRM  ISP, OPB ponedeljek 5. ura kabinet RP julija.grm@os-frana-rosa.si
9 ERIKA HERMAN  GEO, OPB ponedeljek 5. ura govorilnica erika.herman@os-frana-rosa.si
12 KATARINA JELEN TURNŠEK  8. a, TJA, NEM torek 2. ura kabinet jeziki katarina.jelen-turnsek@os-frana-rosa.si
14 LUCIJA HAJNŠEK   SLJ 6. r. (1. skupina) in 7.  a (2. skupina) ponedeljek 0. ura knjižnica lucija.hajnsek@os-frana-rosa.si
15 LUČKA VIŠNAR  MAT 8. a (2. skupina), UBE, MME sreda 2. ura kabinet RAČ lucka.visnar@os-frana-rosa.si
16 MAJA OBRENOVIĆ OVČAR  4. b četrtek 4. ura kabinet RP maja.obrenovic-ovcar@os-frana-rosa.si
17 MAJA SKAKIĆ  9. a, TJA, GKL, RaP petek 2. ura kabinet jeziki maja.skakic@os-frana-rosa.si
18 MAJA VERHOVŠEK  6. c, SLJ, KEM, NAR ponedeljek 4. ura kabinet jeziki maja.verhovsek@os-frana-rosa.si
19 MARIJA VODOVNIK  2.b torek 3. ura govorilnica marija.vodovnik@os-frana-rosa.si
20 MARIJA MAJA GRENKO   BIO, GOS sreda 2. ura učilnica GOS marija-maja.grenko@os-frana-rosa.si
21 MARJANA ŠEŠKO  2. a. ponedeljek 4. ura medioteka marjana.sesko@os-frana-rosa.si
22 MARTINA OSTROŽNIK   7. b, TJA, DKE četrtek 3. ura kabinet jeziki martina.ostroznik@os-frana-rosa.si
23 MATEJA LEŠNIČAR  OPB, 1.b petek 0. ura kabinet  RS mateja.lesnicar@os-frana-rosa.si
24 MATEVŽ GORŠIČ/ANA URŠIČ GUM petek 3. ura govorilnica ana.ursic@os-frana-rosa.si
25 MIHA FURLAN KEM, FIZ, POK, ŠAH petek 4. ura kabinet FIZ/MAT miha.furlan@os-frana-rosa.si
26 MOJCA MERČNIK  5. b torek 2. ura kabinet RP mojca.mercnik@os-frana-rosa.si
27 MOJCA PLIBERŠEK  9. b, SLJ petek 2. ura kabinet jeziki mojca.plibersek@os-frana-rosa.si
28 NADJA OCVIRK  OPB četrtek 6.ura kabinet RP nadja.ocvirk@os-frana-rosa.si
29 NATALIJA VIHER  OPB, 1. a torek 2. ura medioteka natalija.viher@os-frana-rosa.si
30 NATAŠA ČUPELJIĆ  ZGO torek 6. ura pisarna pomočnice ravnatelja natasa.cupeljic@os-frana-rosa.si
31 PETER KRAJNC TIT torek 4. ura učilinica TIT peter.krajnc@os-frana-rosa.si
32 PETRA STEINER OPB, RaP sreda 5. ura govorilnica šole petra.steiner@os-frana-rosa.si
33 SIMONA KITEK TJA, NEM petek 3. ura kabinet jeziki simona.kitek@os-frana-rosa.si
34 SONJA GREGURIĆ  1. b ponedeljek 2. ura kabinet  RS sonja.greguric@os-frana-rosa.si
35 ŠPELA KOŠIR  1.a torek 2.ura kabinet  RS spela.kosir@os-frana-rosa.si
36 TANJA DREMŠAK  4. a sreda 3. ura kabinet RS tanja.dremsak@os-frana-rosa.si
37 TOMAŽ BAHČ 6. a, MAT, RAČ sreda 2. ura kabinet RAČ tomaz.bahc@os-frana-rosa.si
38 URŠKA KLEMEN 8. b, ŠPO, izbirni predmet šport sreda 1. ura kabinet ŠPO urska.klemen@os-frana-rosa.si
39 VESNA RAMŠAK  OPB, JV torek 1. ura kabinet RP vesna.ramsak@os-frana-rosa.si
40 NATAŠA DOKL SLJ, ZGO, OIP retorika, RaP petek 2. ura kabinet jeziki natasa.dokl@os-frana-rosa.si

 

(Skupno 10.554 obiskov, današnjih obiskov 19)