Učbeniški sklad

Št. transakcijskega računa: 01211-6030646778
Skrbnica učbeniškega sklada:
Lucija HAJNŠEK
Strani o učbeniškem skladu pripravlja Lucija Hajnšek.
Zadnja sprememba: 9. junij 2023

Obvestilo o učbeniškem skladu v šol. letu 2023/24
Seznam učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2023/24
Seznam šolskih potrebščin za šolsko leto 2023/24

Učna gradiva in/ali šolske potrebščine lahko kupite v katerikoli knjigarni; na voljo pa so vam tudi e-naročila pri:

KOPIJA-NOVA

MLADINSKA  KNJIGA, STANETOVA 3, CELJE

PRINTNIK Vse za šolo

IZPOSOJEVALNINA

UČBENIŠKI KOMPLET

KOMPLET DELOVNIH ZVEZKOV

SEZNAM UČNIH GRADIV

UČBENIK “ZA NA KLOP”

DODATNE INFORMACIJE

Osnovna šola Frana Roša omogoča vsem učencem, da si iz učbeniškega sklada izposodijo učbeniški komplet.

IZPOSOJEVALNINA

Zagotovljena je brezplačna izposoja učbenikov iz učbeniškega sklada za vse učence osnovne šole.

UČBENIŠKI KOMPLET

V učbeniškem kompletu niso samo novi učbeniki, ampak tudi taki, ki so lahko stari že nekaj let, a so uporabni. Učenci dobijo naključno izbrane učbenike. Že prvi dan jih morajo oviti, vanje ne smejo pisati, nanje morajo paziti. Ob izteku šolskega leta morajo učenci učbenike vrniti šoli. Če je učbenik poškodovan, uničen ali ga učenci ne vrnejo, morajo starši ob koncu šolskega leta zanj, v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov, poravnati odškodnino. Želimo, da učenci lepo ravnajo z učbeniki.

KOMPLET DELOVNIH ZVEZKOV

Starši kupijo delovne zvezke sami, in to v katerikoli knjigarni. Če pa starši želijo naročiti komplet delovnih zvezkov, to omogočamo v sodelovanju s knjigarno/papirnico, ki določi način plačila in prevzema ter obvešča o nadaljnjih pogojih.

Predlagamo, da komplet delovnih zvezkov skrbno pregledate, saj se je že zgodilo, da so bili v kompletu napačni delovni zvezki.

::NA VRH STRANI::

SEZNAM UČNIH GRADIV

V skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov šola objavi seznam na spletni strani do 15. junija tekočega šolskega leta.

UČBENIK “ZA NA KLOP”

Ministrstvo za šolstvo in šport s projektom učbenik “za na klop” skrbi za to, da učencem ni potrebno v šolo prinašati nekaterih učbenikov, saj jih le-ti čakajo v šoli. Šolske torbice so lažje …

Učence v šoli čakajo naslednji učbeniki: Atlas sveta za osnovne in srednje šole, Zgodovinski atlas za osnovno šolo, Fizika, narava, življenje 1, Fizika, narava, življenje 2, Project grammar.

DODATNE INFORMACIJE

Za dodatne informacije lahko pokličete skrbnico učbeniškega sklada.

(Skupno 4.210 obiskov, današnjih obiskov 1)