Prvi šolski dan

Drage roševke in roševci, spoštovani starši!

Smo tik pred pričetkom novega šolskega leta, ki se ga vsi zelo veselimo. Verjamemo, da bo to šolsko leto za vse, vas in nas, polno nepozabnih doživetij in novih znanj.

Ob začetku vas želimo seznaniti z nekaj osnovnimi informacijami o poteku vzgojno-izobraževalnega dela za prvi šolski dan.

Prihod v šolo prvi šolski dan je ob 9.00 za učence od 2. do 9. razred. Učenci s seboj prinesejo šolsko torbo, copate, peresnico, beležko in ključe od garderobnih omaric.

Učenci bodo prvi šolski dan z obveznostmi zaključili ob 12.00. Sledi kosilo in odhod domov. Za učence, ki so vključeni v Rap, bo le-ta organiziran do 16.10.

Učenci se držijo navodil strokovnih delavcev, ki bodo prisotni pri vhodu v šolo in v     garderobnih prostorih.

Komunikacija s šolo poteka po elektronski pošti (tajnistvo@os-frana-rosa.si) ali telefonsko na naslednjih telefonskih številkah: (03) 42 506 00 (tajništvo šole) ali 051 302 278 (mobilna številka šole).

Dragi učenci, zadnje dni šolskih počitnic preživite kar se da prijetno, da bomo vsi skupaj uspešno skočili v novo šolsko leto.

Želim vam vse dobro.                                                        Vojin Mlinarević,

ravnatelj OŠ Frana Roša